YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üniversitelinin cesedi bulundu
Üniversitelinin cesedi bulundu
30 Temmuz 2011 15:43
Çaycuma ilçesinde serinlemek için denize giren ve kendisinden bir daha haber alınamayan üniversite öğrencisinin cesedine ulaşıldı.

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesinde, serinlemek için girdiği denizde kaybolan üniversite öğrencisinin cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, ailesiyle gittiği Saz köyü plajında arkadaşıyla denize girdiği sırada dalgalara kapılan Giresun Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Ramazan Beklen'i (20), arama çalışmalarına jandarma, sahil güvenlik ve polis ekiplerince devam edildi.

Beklen'in cesedi, Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Şubesine bağlı dalgıçlar tarafından kayalıklara sıkışmış halde bulundu.

Cenaze, savcının incelemelerinin ardından Saltukova Sağlık Ocağına kaldırıldı. Üniversite öğrencisinin cesedinin otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderileceği bildirildi.

Arkadaşıyla denize giren Beklen dalgalara kapılması sonucu kaybolmuş, jandarma ekiplerinin yanı sıra bölgeye çağrılan deniz polisi ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü dalgıçlarınca yürütülen arama çalışmalarına dün akşam saatlerinde ara verilmişti.

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler