YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üniversiteli gencin aşk cinneti
Üniversiteli gencin aşk cinneti
04 Ekim 2009 19:31
Tartıştığı kız arkadaşını bıçaklayarak öldürdükten sonra çıktığı inşaattan atlayarak canına kıydı.

Bursa'da üniversite öğrencisi bir genç, tartıştığı liseli kız arkadaşını bıçaklayarak öldürdükten sonra çıktığı inşaattan atlayarak canına kıydı.

Edinilen bilgiye göre, bugün akşam saatlerinde merkez Osmangazi ilçesi Ahmet Paşa Mahallesi'de meydana gelen olayda, Malcılar Lisesi son sınıf öğrencisi G.Ş. (17) 1,5 yıldır çıktığı erkek arkadaşı Murat Recep Yurdaışık ile (20) buluştu. Bilecik Üniversitesi'nde 2 yıllık maliye bölümüne kaydını yaptırdıktan sonra Bursa'daki akrabalarının yanına gelen Yurdaışık, buluştuğu kız arkadaşıyla bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Yurdaışık, yanında taşıdığı ekmek bıçağıyla G.Ş'yi karnı ve kalbininin 4 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan G.Ş'nin öldüğünü zanneden Yurdaışık, hemen yandaki boş inşaata çıkarak, 4. katın balkonundan kendini boşluğa bıraktı.

Olay yerine gelen ambulansla Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yurdaışık ve liseli aşkı G.Ş. kurtarılamadı. Savcılık olayla alakalı soruşturma başlatırken, Bilecik Üniversitesi'ne kaydını yaptırdıktan sonra Bursa'daki akrabalarının yanına geldiği ve Kahraman maraş'ta oturduğu öğrenildi.

Olayla alakalı soruşturma başlatan savcılık iki gencin de cesedini otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırdı. Liseli G.Ş.'nin 5 yıl önce Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu'nda yardımcı doçent doktor olarak görev yapan babası Ali Şenay'ı doçent olmasına sayılı günler kala kalp krizinden kaybettiği öğrenildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler