YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üniversite öğrencisi genç kız öldürüldü
Üniversite öğrencisi genç kız öldürüldü
01 Haziran 2015 08:40
Muğla'nın Bodrum ilçesinde üniversite öğrencisi genç kızı eski erkek arkadaşı öldürdü.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Muhlis Kızan (39), eski kız arkadaşı olduğu iddia edilen Funda Altınbezer'i (29) öldürdükten sonra kendi hayatına son verdi.

23 yaşındaki üniversite öğrencisi Funda Altınbezer, Gümüşlük Mahallesi'ndeki bir sitede
yaşayan arkadaşı Özge Koçeli'nin doğum gününü kutlamak için arkadaşının evine gitti.

Altınbezer'in eski erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen Muhlis Kızan da, aynı eve giderek Altınbezer'le tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, ev sahibi yardım istemek amacıyla dışarıya çıktı. 

Koçeli dışarıya çıktıktan kısa bir süre sonra, evden bir kaç el silah sesleri yükseldi. Kızan, yanında getirdiği tabancayla üniversite öğrencisi olan Funda Altınbezer'i başından iki ateş ederek öldürdükten sonra, aynı silahla intihar etti.

Haber verilmesi üzerine bölgeye gelen Jandarma ve 112 Acil Sağlık sağlık ekipleri, iki kişinin de olay yerinde öldüğünü belirledi.

Altınbezer'in ve Kızan'ın cenazesi jandarma ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Bodrum Belediyesi Mezarlıklar
Müdürlüğüne ait cenaze aracıyla Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Öte yandan ev sahibi Özge Koçeli'nin olayın şokunu bir süre üzerinden atamadığı ve yakınlarınca sakinleştirilmeye çalışıldığı gözlendi. Jandarma ekipleri, ev sahibinin ifadesine başvurarak olayla ilgili soruşturma başlattı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler