YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üniversite öğrencisi dehşet saçtı
Üniversite öğrencisi dehşet saçtı
25 Eylül 2009 21:31
Tartıştığı arkadaşını kalbinden bıçaklayan üniversite öğrencisi, daha sonra bir inşaatın 5. katından atlayarak intihar etti...

Bursa'da, tartıştığı kız arkadaşını kalbinden bıçaklayan üniversite öğrencisi, daha sonra bir inşaatın 5. katından atlayarak intihar etti. Ağır yaralanan üniversiteli genç ve liseli kız arkadaşı, kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybettiler.

Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi Ahmetpaşa Mezarlığı yanında meydana gelen olayda; Murat Recep Yurdaışık (25), 1,5 yıldır arkadaş olduğu Malcılar Lisesi son sınıf öğrencisi Gamze Şenay'ı (17), kahvehane önünde oturan insanların gözleri önünde göğsünden ekmek bıçağı ile bıçakladı.

Kız arkadaşını kanlar içerisinde cadde ortasında bırakan Murat Recep Yurdaışık, yan taraftaki 5 katlı inşaatın üstüne çıkarak aşağıya atladı. Ağır yaralanan Gamze Şenay, Acil Servis ambulansı ile Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, Murat Recep Yurdaışık Çekirge Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Her iki genç hastanede hayatlarını kaybettiler.

Bu arada, kız arkadaşını bıçaklayıp intihar eden Murat Recep Yurdaışık'ın bu yıl Bilecik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Maliye Bölümü'nü yeni kazandığı öğrenildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler