YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üç yaşındaki Buse, yanarak öldü
Üç yaşındaki Buse, yanarak öldü
18 Ekim 2013 14:32
Antalya'nın Aksu ilçesinde, elektrikler kesik olduğu için uyandığında korkmasın diye yakılarak yanına bırakılan mum, 3 yaşındaki Buse'nin sonu oldu.

Olay, dün akşam merkez Aksu ilçesi Yurtpınar Mahallesinde bir evde meydana geldi.

Aksu ilçesinde komşularına bayram ziyaretine giden aile, yatağında uyumakta olan 3 yaşındaki kızlarını bitişikte oturan babaanneye emanet edip evden ayrıldı.

Sağanak yağmur ve fırtına sebebiyle sabah saatlerinden itibaren elektriklerin kesik olduğu mahallede, uyandığında korkmaması için yatağının yanına yanar halde mum bırakan aile gittikleri ziyarette yarım saat sonra akrabalarının verdiği yangın haberiyle yıkıldı.

Eve dönen aile alevler içinde kalarak hayatını kaybeden kızlarının cesediyle karşılaştı.

Komşuların ihbarı üzerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesi küçük kızı kurtarmaya yetmedi.

Aile bayram ziyaretindeyken yanan mumun yangına sebep olduğu, küçük kızın önce dumandan zehirlendiği, ardından yanarak hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor. Üç yaşındaki Buse'nin cenazesi Antalya Adli Tıp morguna kaldırılırken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Adli Tıp önünde kızının cesedini almak için bekleyen ve tamircilik yaptığı öğrenilen baba 28 yaşındaki Durmuş Aksoy'un son derece bitkin olduğu gözlendi.

15:17
 // Rızvan
Çocuk ebeveynlerinin cahilliğine değil bildiğin salaklığına kurban gitmiş, çünkü bir insan ne kadar cahil olursa olsun yanan bir mumu uyuyan 3 yaşındaki bir çocuğun yanına bırakıp gitmez, bu düpedüz salaklıktır başka bişey değil.......
18 Ekim 2013 15:17
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler