YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tunceli Emniyeti'nde büyük şok!
Tunceli Emniyeti'nde büyük şok!
26 Nisan 2014 22:00
TUNCELİ Emniyet Müdürlüğü’nde eski müdür Hayati Yılmaz’ın istifası üzerine yerine atanan Fahrettin Şen, göreve başlamasının ardından 9 şube müdürünü görevden aldı. Yeni şube müdürlerinin atanmasının ardından 42 polisin daha görev yerleri değişti.

İşte Tunceli Emniyet Müdürü’nün zehir zemberek istifa dilekçesi

Tunceli Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele müdürlüklerinde aralarında amir, komiser ve birim sorumlularının da bulunduğu 42 polisin görev yerleri değiştirildi. Emniyet İstihbarat Şube Müdürü’nün bir ay önce görevden alınması sonrası şube içinde bir dizi araştırma başlatılıp, geçmişte yasa dışı herhangi bir dinleme olup olmadığı konusunda da bütün bilgisayar ve belgeler incelendi.

İstihbarat şubesinin geçmiş yıllarda birçok kişi ve kurumu yasa dışı şekilde dinlediği ve kaydettiği iddiaları nedeniyle Tunceli Emniyet Müdürlüğü’nün bu konuda Emniyet Genel Müdürlüğü’nden müfettiş ve uzman talebinde bulunduğu da öğrenildi.

13:30
 // Ahmet
Biz hükümete yetki verirken,anlaşabileceğin liyakat sahibi ve tek devlete biat eden,vatan evlatları ile çalış dedik. Şu an yanlış giden birşey olmadığı gibi,5 yıl içinde son çete nin tasfiyesi biter gibi duruyor gelişmelere bakınca. Lidere selam yola devam....
27 Nisan 2014 13:30
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler