YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK'dan flaş saldırı açıklaması: "Kalleşler..."
Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi Körhat mahallesinde, ailesiyle pazar alışverişi yaptığı sırada yüzleri maskeli 2 kişinin silahlı saldırısına uğrayarak ağır yaralanan Hv.Astsb.Üçvş. Nejdet Aydoğdu'nun şehit olduğu bildirildi.
TSK'dan flaş saldırı açıklaması: "Kalleşler..."
30 Ekim 2014 / 12:00 Güncelleme: 30 Ekim 2014 / 17:36

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"29 Ekim 2014 günü saat 16.50 sularında, Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi Körhat mahallesi çarşamba pazarında, ailesi yanında olduğu halde alışveriş yapmakta olan Hv.Astsb.Üçvş. Nejdet Aydoğdu yüzleri maskeli, kimlikleri ve eşgalleri henüz belirlenemeyen 2 kişi tarafından, yakın mesafeden başına ateş edilmek suretiyle ağır yaralanmış, ancak kurtarılamayarak şehit olmuştur.

Hunharca, adice ve kalleşçe gerçekleştirilen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızabaşsağlığı ve sabırlar diliyoruz."

00:24
 // DEVLET-İ EBEDİ MÜDDET(UKAB'IN SANCAKTARI)
Bingöl'de iki polisin şehit edilmesinin karşılığı,Yüksekova'da üç askerin şehit edilmesinin karşılığı,Diyarbakır Bağlar mahallesinde bir Astsubayın şehit edilmesinin karşılığı:1988 yılındaki Halepçe katliamındaki gibi pkk'nın haftanin,şive,kanimazi,hakurk'taki kamplarınız başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki kamplarınızın tamamına hardal gazı ile taaruz edip tavuk gibi hepinizi boğmamızı mı istiyorsunuz?Çözüm sürecinin devam edip barışla sonuçlanmasından mı yanasınız?yoksa savaştan,ölümlerden mi yanasınız?bir an önce karar verin,artık sabrımız taşmak üzere...!!!bundan sonra aynı şekilde devam edecek olursanız;olabilecek vakaların sorumlusu sizlersiniz...aklınızı başınıza alın bir an önce...!!!...
31 Ekim 2014 00:24
Lütfen
 // Rızvan
Şu komik açıklamalarınızı yapmayın artık be!!!...
30 Ekim 2014 12:19
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler