YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK'dan büyük operasyon! Tam 30 savaş uçağı ile...
Şırnak'ta, PKK'lıların Görmeç ve Sislice üs bölgelerine izinden dönenlerin güvenliğini sağlayan time saldırıp 3 askeri şehit etmesi üzerine, Türk savaş uçaklarının Irak'ın kuzeyinde yer alan PKK kamplarına bomba yağdırdı.
TSK'dan büyük operasyon! Tam 30 savaş uçağı ile...
30 Temmuz 2015 / 15:30 Güncelleme: 30 Temmuz 2015 / 17:46

Şırnak'ta bugün 1'i subay 3 askerlerin şehit edilmesinden sonra PKK'ya yönelik Küpeli Dağı'nda helikopterler desteğinde operasyon devam ederken, Diyarbakır 8'inci Ana Jet Üssü'nden kalkan savaş uçakları ise bir kez daha PKK'nın Irak'ın kuzeyindeki kamplarını havadan bombaladı.

Irak Kürdistan Yurtseverler Birliği (IKYB)'nın resmi internet sitesinde 'Flaş haber' olarak verilen habere göre, savaş uçakları PKK'nın Zap, Metina ve Haftanin bölgelerindeki kamplarını bombaladı.

Türk savaş uçaklarının Gare Dağı üzerinde de uçuş yaptığı belirtilirken, Haftanin'deki kampların bombalanmasının Uludere'nin Gülyazı ve Ortasu köylerinden de görüldüğü ifade edildi. 

kata
 // ismsil
Kara hareketi sart yoksa ayni hikaye devam eder
Bunlar cocuklari kacirip oldurten
Zalimler elebaslari temizlenmeli...
31 Temmuz 2015 01:13
inancim kalmiyor
 // polis
ilk hava harekatinda cok agir darbe yapilmis olabilir ama artik bunlarin eskiden oldugu gibi gaz almak mahiyetinde oldugunu dagi tasi bombalayip geldigimizi dusunuyorum. umarim bosa gitmiyodur o bombalar. umarim habersiz beklemedikleri anda yapiliyodur o saldirilar. biz bombalarken siginaklarda gulup eglenmiyolatdir umarim....
30 Temmuz 2015 18:45
barış güvercini
 // murat
bizim güvercinler başınıza edince kızmayın . Türkiyenin sabrı çok zorlandı . domuz avında Tsk ya başarılar dilerim...
30 Temmuz 2015 18:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler