YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tofaş'la drift yaptı iki dükkanı yıktı
Tofaş'la drift yaptı iki dükkanı yıktı
14 Nisan 2014 12:49
Bursa’nın İnegöl ilçesinde kavşakta drift (kaydırma) yapan otomobil, iki dükkana girdi.

Sürücü kazayı yara almadan atlatırken, itfaiye ekipleri LPG'li aracın gaz akışını keserek facianın önüne geçti. Anafartalar Caddesi üzerinde seyir halinde olan O.D. idaresindeki 43 HU 242 plakalı otomobil, Fatih Camii mevkiine yakın olan döner kavşakta bir anda drift (kaydırma) yapmaya başladı.

Kavşaktan dönerek kaymaya başlayan araç, kontrolden çıkarak yol kenarında kapalı olan Sami Sevinç’e ait manava girdi. Otomobil, önce tezgahı, daha sonra da kepengi kırarak işyerinin içine kadar girdi.

Otomobil, mananın yanındaki kırtasiye dükkanına da zarar verdi. Gürültüyü duyan vatandaşlar ve apartman sakinleri evlerinden dışarı fırladı. Şoför mahallinde sıkışan O.D., çevreden gelen vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Sürücü, kazayı yara almadan atlattı. Kaza mahalline gelen emniyet trafik ekipleri, aracın tüplü olduğunu görünce durumu itfaiyeye bildirdi. İtfaiye, aracın gaz akışını keserek bir facianın önüne geçti. İki dükkana zarar veren otomobil çekici marifetiyle kaldırılırken, kazayla alakalı tahkikat sürüyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler