YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TIRları ateş verdiler
TIRları ateş verdiler
26 Temmuz 2015 16:56
Suruç'ta düzenlenen intihar saldırısını protesto etmek amacıyla gece saatlerinde yüzlerini maskeyle gizleyen bir grup, TIR'ı ateşe verdi. Gruba biber gazı ve basınçlı suyla müdahale edildi, 3 itfaiye eri gazdan etkilendi.

Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde yüzlerini maskeyle gizleyen bir grup, 32 kişinin yaşamını yitirdiği Amara Kültür Merkezi'ne düzenlenen intihar saldırısının protesto amacıyla korsan gösteri yaptı, bir markete ait sevkiyat TIR'ını ateşe verdi. Gruba biber gazı ve basınçlı suyla müdahale edildi, 3 itfaiye eri gazdan etkilendi.

Suruç'ta belediyeye Amara Kültür Merkezi'ne düzenlenen intihar saldırısını protesto etmek amacıyla gece saatlerinde yüzlerini maskeyle gizleyen bir grup, Aligör Mahallesi'nde korsan gösteri yaptı. Yolu barikatla kapatan ve uyarılara rağmen dağılmayan gruba polis ve jandarma biber gazı ve basınçlı suyla müdahale etti. Gruptakiler ara sokaklara kaçarken, bir markete ait sevkiyat TIR'ın da ateşe verdi.  Alev alev yanan TIR, itfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen tamamen yanarak demir yığınına döndü. Olaylar sırasında 3 itfaiye eri de atılan gazdan etkilendi. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler