YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tinerci genç babasını öldürdü
Başkent'te madde bağımlısı bir genç, tartıştığı babasını altı yerinden bıçaklayarak ölümüne neden oldu.
Tinerci genç babasını öldürdü
19 Nisan 2010 / 16:30 Güncelleme: 19 Nisan 2010 / 18:21

Olay, Çankaya Vedat Dalokay Caddesi 101 numara önünde meydana geldi. Veysel Demirci (47) kızı M.D.(17)'nin doğum gününü kutlamak için evinde eğlence düzenledi.

Kızının doğum gününde alkol alan baba daha sonra dışarı çıktı. Bu sırada oğlu Baran Demirci'nin (19) uçucu madde çekerek eve geldiğini gören baba, oğlunu tartaklamaya başladı. İddialara göre, 'Sana kaç kere bali çekme dedim' diye bağıran baba ile oğul arasındaki kavga giderek büyüdü. Bu esnada babasının elinden kurtulan Baran Demirci, kaçmaya başladı. Baba Demirci, kaçan oğlunu Vedat Dalokay Caddesi üzerinde yakaladı. Burada baba oğul arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine, Baran Demirci yanında bulunan bıçağı çekerek, babasına saplamaya başladı. Vücudunun çeşitli yerlerine 6 bıçak darbesi alan baba Veysel Demirci olay yerinde hayatını kaybetti. Baran Demirci ise olay yerinden hızla uzaklaştı.
 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından yapılan incelemenin ardından Baran Demirci olaydan kısa bir süre sonra yakalandı. Gözaltına alınan ve emniyette sorgusu yapılan Demirci'nin pişman olduğu ve tinerin etkisiyle olayı gerçekleştirdiğini söylediği belirtildi. Emniyet'te sorgusu tamamlanan Demirci, Ankara Adliyesi'ne sevk edildi. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler