YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teslim olan PKKlıdan şoke eden sözler: İşte PKK gerçeği
Teslim olan PKKlıdan şoke eden sözler: İşte PKK gerçeği
20 Ağustos 2015 19:55
BİTLİS Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlarda 2 PKK’lı terörist gözaltına alınırken, 1 PKK’lı da kendiliğinde güvenlik güçlerine teslim oldu.

Konuyla ilgili Bitlis Valiliği’nden yapılan yazılı Açıklamada şöyle denildi:
 
"Ülkemiz genelinde son dönemlerde artan terör olaylarının önlenmesine yönelik İl Emniyet Müdürlüğümüzün yoğun çalışmaları ve icra ettiği operasyonlar sonucu, 16- 18 Ağustos 2015 tarihleri arasında, PKK- KCK terör örgütü mensubu 2 şahıs yakalanmış, 1 şahıs da güvenlik güçlerine teslim olmuştur.  Teslim olan teröristler, örgüt içinde insan onuru ile bağdaşmayan muamelelere ve davranışlara maruz kaldıklarını, aynı muameleye maruz kalan birçok örgüt mensubunun pişmanlık içerisinde olduğunu, örgüt tarafından infaz edilmekten korktukları için örgütten ayrılamadıklarını beyan etmişlerdir."  

1
 // 1
sen oraya hangi vaatle gittin ki?yeni topraklar mi kurucu üyemi ne olacaktı? ne kazanacaktın yada şimdiki pismanligindan fazla ne kaybedecektin?.ne güzel be dış göstermeyince sokaklara inin halkın huzurunu kaçırın dış gösterince de affet bizi devletimiz pişmanız de vurun oraya gitmenin geri dönüşü olmayacağını bilsinler aynen onlarda ki gibi...
20 Ağustos 2015 21:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler