YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristlerle çatışmaya giren polise linç girişimi!
Tunceli'de dün PKK'lı teröristler polis karakoluna saldırı düzenledi ve ardından çatışma çıktı. Silahların susmasıyla çevredeki bir grup, teröristleri etkisiz hale getiren polise tepki gösterdi. O anlar amatör bir kamera tarafından saniye saniye kaydedild
Teröristlerle çatışmaya giren polise linç girişimi!
05 Eylül 2015 / 11:38 Güncelleme: 05 Eylül 2015 / 12:25

Tunceli’nin merkez Moğultay mahallesi Cumhuriyet caddesi üzerinde bulunan Şehit Nahit Bulut Polis Karakolu’na dün yapılan saldırı sonrasında çıkan çatışmada, bir terörist öldürüldü, bir terörist, bir vatandaş, iki polis memuru da yaralandı. Yaralı polis memurlarından Murat Savaş Kale de kaldırıldığı hastanede, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit oldu.

Çatışmanın ardından çevredeki bir grup, teröristleri etkisiz hale getiren polise tepki gösterdi. Grup, elinde silah bulunan bir polisi tahrik etmek için yoğun çaba gösterirken, o anlar amatör bir kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Polise, önce sözlü tacizde bulunan grup, daha sonra üzerine yürüdü. Görüntülerde, polis memurunu ısrarla gruptan uzaklaşmaya çalıştığı görülürken, yaşlı bir vatandaş da araya girerek, polisi korumaya çalıştı. Daha sonra ise grupta bulunan bir kişi, polisin kafasına plastik iskemle fırlattı. Bunun üzerine polis, havaya ateş açtı. Grup ise dağıldı.

 // baybars
Hainler polisimize askerimize sizler kurban olun ölün ermeni tohumu dersim olayı böyle bir gündemi yapıldımı acaba...
05 Eylül 2015 21:36
huzur bozanı
 // bozkurt kagı
vuracaksın motunden,verecen eline takımlarını.sonrası saymayı bilir o
...
05 Eylül 2015 Cumartesi 19:05
 // Kaan
Tamam işte hazır toplanmış PKK'lı köpekler tam sirasiydi ne diye havaya atış yapıyor ki kafalara sıkkın yani...
05 Eylül 2015 18:41
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler