YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristlerden alışverişten dönen uzman çavuşa silahlı saldırı
Şırnak merkezde alışverişten dönen sivil kıyafetli bir uzman çavuş evine girerken teröristlerin silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda sol göğsünden yaralanan uzman çavuş kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.
Teröristlerden alışverişten dönen uzman çavuşa silahlı saldırı
29 Aralık 2015 / 15:52 Güncelleme: 29 Aralık 2015 / 15:57

Edinilen bilgiye göre, Şırnak merkez Dicle Mahallesi'nde ikamet eden uzman çavuş Ahmet Yaşar, alışveriş yaptıktan sonra evine dönerken yüzü maskeli teröristlerin silahlı saldırısına uğradı.

Çocukların olduğu bir ortamda hedef gözetmeksizin uzman çavuşa ateş eden teröristler daha sonra olay yerinden kaçtı. Sol göğsünden yaralanan uzman çavuş Ahmet Yaşar, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, kaçan teröristlerin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı.

TERÖRİSTLER ÇOCUKLARIN OLDUĞU ORTAMDA HEDEF GÖZETMEKSİZİN ATEŞ AÇTI

Teröristlerin uzman çavuş Ahmet Yaşar'a yönelik düzenledikleri hain saldırıyı çocukların olduğu bir ortamda yaptıkları ve hedef gözetmeksizin ateş açtıkları belirtildi. Hedef gözetmeksizin çocukların olduğu bir ortamda düzenlenen saldırıda şans eseri çocuklara bir şey olmazken, sol göğsünden yaralanan uzman çavuşun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler