YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristler okulu böyle yaktı
Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesindeki Vehbi Koç İlkokuluna terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H mensuplarınca 22 Aralık'ta gerçekleştirilen molotofkokteylli saldırı, okulun güvenlik kamerasına yansıdı.
Teröristler okulu böyle yaktı
28 Aralık 2015 / 15:59 Güncelleme: 28 Aralık 2015 / 16:07

Görüntülere göre, okulun önüne gelen bir grup YDG-H mensubu, çöp konteynerini vurarak dış kapısını açtıkları okulun bahçesine koşarak giriyor. Tanınmamak için başlarına kapüşon geçiren teröristler, sırt çantalarından çıkardıkları çok sayıda molotofkokteylini bahçeden okula atıyor.

Okulun giriş kapısına ve camlarına da zarar veren teröristler, okulun koridorlarında molotofkokteyli atmayı sürdürüyor. Okulu ateşe veren teröristler, daha sonra binadan koşarak ayrılıyor.

İtfaiye ekiplerince söndürülen yangın sonucu binada hasar oluşmuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce gerçekleştirilen hasar tespiti ile yapılan temizlik çalışmasının ardından saldırıdan 2 gün sonra okulda ders zili yeniden çalmıştı.

AA

 // T.C
bu.kalleşlere.merhamet.göstermeyin.indirin.bu.kişiler.artık.zombi.olmuş.durumda.bundan.sonra.kimseye.yarar.sağlamaz....
28 Aralık 2015 20:25
1
 // 1
bölgedeki esnaf ve evler sivil özel Harekatla doldurulsun böyle bir durumda anında gereken yapılsın bu ne böyle ya çok rahatlar çok ......
28 Aralık 2015 17:38
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler