YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristler görüntü alan İHA'yı düşürmek istedi
Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden operasyonlar sırasında, bölgeden görüntü alan insansız hava aracı (İHA) teröristler tarafından eteş açarak düşürülmeye çalışıldı. O anlar İHA'nın kamerasına yansıdı.
Teröristler görüntü alan İHA'yı düşürmek istedi
06 Nisan 2016 / 15:26 Güncelleme: 06 Nisan 2016 / 15:28

Görüntü alındığını fark eden PKK'yı teröristler İHA'yı düşürmek için ateş açtı.

Mardin Nusaybin'de devam eden operasyonlar kapsamında ilçe merkezi insansız hava aracı (İHA) tarafından görüntülendi. İHA'nın görüntü aldığını fark eden PKK'lı teröristler, İHA'yı düşürebilmek için ateş açması da görüntülere yansıdı.

Nusaybin'de devam eden operasyonlar kapsamında ilçe merkezi insansız hava aracı (İHA) tarafından görüntülendi. Görüntülerde ; kurulan barikatlar ve PKK'lı teröristlerin barikatlar arasında dolaşması yer alıyor. İHA'nın görüntü aldığını fark eden PKK'yı teröristlerin, İHA’yı düşürebilmek için ateş açması da görüntülere yansıdı.


DHA

barikatlar
 // fahrettin
barikatlarla uğraşılmamalı direk hava bombardımanı asker ve polis içeri girecem diye can veriyor niye içeri giriyorlar pis tuzaklarına çekiyorlar resmen Fatih şehri alırken surları yıktı geçti içeriye operasyon yapayım da tek tek toplayayım demedi bu çok sakat bir anlayıştır...
06 Nisan 2016 Çarşamba 18:03
neden
 // bahri
madem şehir boşaltıldı o taş binalar 1 tane askerden polisten daha mı değerli bombalayın geçin altında kalsınlar...
06 Nisan 2016 Çarşamba 18:01
 // gacal
Yorumunuz.görüntü.alıp.teröristlerin.fotoğraflarınımı.çekeceksiniz. onlarca.uçağı.kandile.göndereceğinize.alın.size.kandil.düşmanı. dışarda.aramayın....
06 Nisan 2016 16:13
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler