YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terör protestosunda silahlı saldırı: 1 ölü
Mersin’in Erdemli İlçesi’nde dün akşam düzenlenen terör protestosunda açılan ateş sonucu yaralanan bir kişi hayatını kaybetti.
Terör protestosunda silahlı saldırı: 1 ölü
09 Eylül 2015 / 01:00 Güncelleme: 09 Eylül 2015 / 09:08

Mersin’in Erdemli İlçesi’nde dün akşam düzenlenen terör protestosunda kimliği belirsiz bir kişinin pompalı tüfekle açtığı ateş sonucu karnından yaralanan 18 yaşındaki Bahadırhan Okçu, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı.

 Dün akşam saatlerinde yapılan terörü protesto gösterisi sırasında Kargıpınarı Mahallesi’nde çıkan gerginlikte kimliği belirsiz bir kişi pompalı av tüfeğiyle hedef gözetmeksizin etrafa açtı. Tüfekten çıkan saçmalarla yaralanan Bahadırhan Okçu eyleme katılanlar tarafından Erdemli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Okçu, yapılan müdahalelere rağmen akşam saatlerinde öldü. Polis, Okçu’nun ölümüne neden olan pompalı tüfekli kişiyi tespit ederek yakalamak için soruşturmayı çok yönlü sürdürüyor.
 

Hidayet
 // yılmaz türk
Müslümanım diyeceksin, Namaz kılana saldıracaksın neden : kürt diye. Üstelik kendinde namaz kılmıyorsun !!!!Kendin oruç tutmayacaksın dışarıda oruç tutmayanı gördüğünde saldıracaksın. Bu mu milliyetçilik bu mu ülkücülük . ...
09 Eylül 2015 Çarşamba 08:12
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler