YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Temel fırkası Bursa'da gerçek oldu
Temel fırkası Bursa'da gerçek oldu
23 Mart 2013 14:24
Karadenizli Temel'in İngiltere'de aracı ile yanlış yöne girmesi fıkrası Bursa'da gerçek oldu.

BURULAŞ, Bursa Ray hafif raylı sistem hattındaki güvenlik kameralarına ilginç görüntüler yansıdı.Güvenlik kamerasına çeşitli tarihlerde yansıyan ilginç olaylarda en dikkat çekici görüntü ise Temel fıkralarını aratmayan yanlış yöne giren sürücü oldu.

Bursa-Mudanya istikametinde yanlış yöne giren bir araç sürücüsü belli bir süre gittikten sonra durumu anladı. Ardından kaza yapmamak için bir süre geri geri giden araç sürücüsü bunun böyle olmayacağını anlayınca bir fırsatını bulup ani dönüş yaparak yoldan çıktı. Bursalı vatandaş bu sırada yolda seyir halindeki bir TIR'ın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Diğer bir görüntüde ise bir kişinin tramvay durağı yanına bıraktığı bisikletin başka bir şahıs tarafından çalınması olayı dikkat çekiyor.

Ayrıca elektrik tellerinde yapılan çalışma sırasında kopan bir elektrik telinin metro istasyonu yanında bırakılan bir bisikleti yaprak gibi savurup duvara çarpması da görüntülere saniye saniye yansıyor.

Görüntülere yansıyan bir diğer ilginç olay tramvay hattına giren bir sokak köpeğinin kurtarılması anı. Raylı sistem hattına nereden girdiği belli olmayan sokak köpeği görevlilerin olayı sezmesi ile kurtarıldı. Öncelikle tramvayı durduran görevliler toplu olarak raylara inerek köpeği ölümden kurtarıp yürüyen merdivenlerden dışarı götürüyor.

Diğer bir görüntüde ise ailece istasyona gelen 3 kişilik grup hep birlikte sarı çizgi ihlali yapıyor. Güvenlik için konulan sarı çizgileri geçerek rayları seyreden biri çocuk 3 kişilik grup güvenlik kamerasına yansıyor. Bunu gören güvenlik görevlilerinin yaptıkları anons sonrasında şahıslar güvenli alana geçiyor.

İşte o anlar:

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler