YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TEM'de zincirleme trafik kazası!
TEM'de zincirleme trafik kazası!
06 Kasım 2013 07:27
TEM'de bir TIR'ın sıkıştırması sonucu iplik yüklü olan başka bir TIR devrildi. Kaza sebebiyle tek şeride düşen yolda arkadan gelen 2 TIR, 1 otomobil ve 1 minibüs zincirleme kaza yaptı.

Kazalar, Bahçeşehir TEM yolu Ankara istikametinde, Ispartakule gişeleri mevkisinde gerçekleşti. İplik yüklü TIR'ın sürücüsü, başka bir TIR'ın sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetti ve araç refüjlere çarparak devrildi. Devrilen TIR'ın yara almayan sürücüsü, çevredeki vatandaşlar tarafından araçtan çıkarıldı.

Kaza nedeniyle karayolu tek şeride düştü. Arkadan gelen 2 TIR, 1 otomobil ve 1 minibüs, duramayarak zincirleme kaza yaptı. Araçlarda maddi hasar oluştu.

Devrilen TIR'ın şoförü Osman Dursun, Çerkezköy'den Bursa'ya gittiğini belirterek, "TIR'ın biri sıkıştırdı, normal sağ şeritten giderken birdenbire refüjlere girdik, komple daldık. Arkamızda bizden sonra biri daha orada kaza yaptı. Benden 5-10 dakika sonra kaza yaptı ama yolu tek şeride düşürdüler onun için kaza yapmış.

Oldu işte, Allah'tan bize bir şey olmadı. Bursa'ya götürüyordum Çerkezköy'den aldım. Arabadaki mal değerli mal" dedi. Bir süre tek şeride düşen yolda trafik yoğunluğu yaşandı. Kazaya karışan araçların çekilmesiyle trafik tekrar normale döndü.

 

CİHAN

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler