YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Televizyon dumanı' 2 kişiyi öldürdü
'Televizyon dumanı' 2 kişiyi öldürdü
15 Nisan 2013 13:42
Kilis’te bir çift, televizyonun kontak yapması sonucu kabloların yanmasıyla birlikte çıkan dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Mehmet Fethi Kayabekir (79) ile eşi Hatice Kayabekir'in (77), televizyonları gece kontak yaptı. Elektrik kablolularının yanması sonucu çıkan dumandan zehirlenen Mehmet Fethi ile Hatice Kayabekir hayatını kaybetti.

Yaşlı çiftin bakıcısı Nejla Keskintaş sabah eve geldiğinde korkunç manzara ile karşılaşması üzerine hemen 112 Acil ekibi ve polisi aradı.

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde yaşlı çiftin hayatını kaybettiği belirlendi. Cumhuriyet Savcısı’nın olay yerinde yaptığı incelememenin ardından Kayabekir çiftinin cesetleri otopsi yapılmak üzere Kilis Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kayabekir çiftinin yapılan otopsinin ardından kesin ölüm nedeninin belirleneceği bildirildi.

 

İHA

14:18
 // şüphe
Kontak anında sigorta otomatik olarak akımı keser. Ayrıca kaç metre kablo yandığını bilemiyoruz. Bu kablo yanığı kokusu öylesine keskindirki, değil uyuyanı, saralı bir hastayı bile baygınlığından uyandırır. Dedektifler, 1 numaralı şüpheliyi şimdiden bulmuşlardır. Olay çabuk aydınlanacak....
15 Nisan 2013 14:18
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler