YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teksas değil Maraş
Teksas değil Maraş
10 Aralık 2009 17:25
Kahramanmaraş'ta kuyumcu ve galerici arasındaki alacak verecek meselesi kanlı bitti.

Cadde ortasındaki çatışmada 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yarlandı. 
 

Olay bugün saat 13.00 sıralarında Şazibey Mahallesi Malik Ejder Caddesi üzerindeki Gülpak kuyumculuk önünde meydana geldi. İddiaya göre, uzun süredir Kahramanmaraş'ta galericilik yapan Mustafa Gümüşoluk (35) ile kuyumcu dükkanı işleten ve aralarında husumet bulunan İbrahim, Samet, Serdar ve Şaban G. arasında küfürlü telefon görüşmesi yaşandı. Bunun üzerine sinirlenen Gümüşoluk, yanında çalışan Rıfat D.'yi de alarak  kuyumcu ile kardeşlerinin işyerinin önüne geldi.  
 

Aracından iner inmez kurşun yağmuruna tutulan Gümüşoluk ve Rıfat D. ağır yaralanırken, vücudunun üç yerinden kurşun yarası alan Gümüşoluk olay yerinde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayda kasığından aldığı kurşunla ağır yaralanan Rıfat D., "Mustafa ağabeyime ne oldu, Ne olur beni kurtarın" derken, ambulansa konularak Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.  
 

Olayın ardından Samet, Serdar ve Şaban G. gözaltına alınırken, İbrahim G. ise firar etti. Kaçan zanlının yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatılırken olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler