YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tekme tokat dayak
Tekme tokat dayak
19 Mayıs 2010 16:57
Haraç vermeyen kişiyi tekme tokat dövdüler.

Gaziantep'te, iddiaya göre istedikleri haracı alamayan 7-8 kişilik grubun araya aldıkları tek kişiyi dövme anları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenirken, feci şekilde dövülen gencin kafasına gittiği hastanede 16 dikiş atıldı. 

Edinilen bilgiye göre, Özdemirbey Caddesi üzerindeki bir oto kiralama işyerine otomobillerle gelen 7-8 kişilik bir grup, iddiaya göre haraç istedikleri bir kişiyi aşağıya çağırdılar. Aşağıya gelen şahsı araçlardan birisine alarak tehdit eden şahıslar, araçtan inen şahsın boğazına bıçak dayayıp tekme tokat dövdüler. Ellerindeki tabanca ile de rastgele çevreye ateş eden şahıslar, daha sonra bindikleri araçlarla kayıplara karıştılar. 

Özdemirbey Caddesi üzerinde oto kiralama işyeri olan Ramazan Seçgin, dün akşam esnaftan tanıdığı birisinin kendisini telefonla arayarak aşağıya çağırdığını belirterek, "Aşağı inip araca girdiğimde içinde 4 kişi vardı. Yüzlerini görünce eskiden bizden araç kiralamak isteyen kişiler olduğunu gördüm ve aşağı inmek istedim. Arabadan iner inmez, birisi bıçağı boynuma dayadı. Hepsi birden tekme tokat beni dövdüler. Kaçmaya başlayınca tabanca ile çevreye rastgele ateş ettiler. Ateş edilen mermilerden bir kaç tanesi de iş yerimize isabet etti" dedi. 

 Boğuşmalar ve sesler üzerine aşağıya inen babasının da grubun saldırısına uğradığını kaydeden Ramazan Seçgin, "Yetkililerden, sorumluların bir an önce bulunmasını istiyorum" diye konuştu. 

Darp edilen Ramazan Seçgin'in ağabeyi Salih Seçgin de, kendilerinin işinde gücünde olan insanlar olduklarını ve kimseyle husumetleri bulunmadığını ifade ederek, "Bir kaç çapulcu, bizden şantaj ile haraç almak istiyor. Yetkililerden tek ricam, bunu yapan şahısların bulunması" şeklinde konuştu. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler