YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tekerlekli sandalyede esrar
Tekerlekli sandalyede esrar
27 Mart 2010 21:35
Konya'da özürlü gibi davranarak kullandığı tekerlekli sandalyeye gizlediği esrarları satan şahıs, polis tarafından yakalandı.

Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Karatay ilçesi Yeni Mahalle Dedekorkut Sokak'ta oturan H.H isimli şahsın esrar sattığı ve Hatay ilinden getirdiği yüklü miktarda esrarı satmaya hazırlandığı yönünde ihbar aldı. Şahsı izleyeme alan KOM ekipleri, şahsın özürlü olmadığı halde özürlü gibi davranarak kullandığı tekerlekli sandalyeye gizlediği esrarı satmaya çalıştığını belirledi.

KOM ekipleri tarafından gözaltına alınan şahsın evinde yapılan aramada evin içinde, evin önündeki tahta barakanın altında ve satarken kullandığı tekerlekli sandalyenin oturulan kısmının altına gizlenmiş 40 adet satışa hazır paketlenmiş esrar maddesi ele geçirdi. KOM Şube'de ilk ifadesi alınan H.H, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Konya Numune Hastanesi'ne getirilirken şahsın daha önceden 2 kere uyuşturucu madde satmaktan ve 1 kez de izinsiz Hint keneviri yetiştirmekten sabıkası olduğu bildirildi. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler