YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tavukçuya kanlı baskın: 2 ölü
Tavukçuya kanlı baskın: 2 ölü
14 Temmuz 2010 16:56
Fethiye'de bir işyerini bir kişi, işyerindeki baba ile oğlunu öldürüp 2 kişiyi de yaraladı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Karpi Tavukçuluk isimli işyerini basan silahlı bir kişi, işyerindeki baba ile oğlunu öldürüp 2 kişiyi de yaraladı.

Edinilen bilgiye göre A.Ş. isimli şahıs, Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan Karpi tavuk paketleme tesisine geldi. Daha önceden alacağı olduğu öğrenilen A.Ş., işletme sahibi Ramazan Başyarar(55) ile tartışmaya başladı. Kısa süren tartışma sonrasında silahına sarılan A.Ş. işyerinde sağa sola ateş etmeye başladı. A.Ş.’nin tabancasından çıkan kurşunlar; çalışanlar Bayram Büyükbarutçu ve İsmail Manas ile işyeri sahibi Ramazan Başyarar ve oğlu Hilmi Başyarar’a isabet etti. Baba Ramazan Başyarar ile oğlu Hilmi Başyarar aldığı kurşun yarası ile olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralılar Bayram Büyükbarutçu ve İsmail Manas ise çevredeki vatandaşların yardımı ile Fethiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis şimdi 2 kişiyi öldürüp 2 kişiyi de yaraladıktan sonra 48 GT 920 plakalı otomobille olay yerini terk eden A.Ş. isimli zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. CİHAN

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler