YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan konserinde ecdada saygısızlık
CHP'li Beşiktaş Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde bir skandala imza atıldı. Barbaros Hayrettin Paşa türbesine girenler, konseri mezarların üzerine çıkarak izledi.
Tarkan konserinde ecdada saygısızlık
20 Mayıs 2015 / 21:50 Güncelleme: 20 Mayıs 2015 / 21:51

Sanatçı Tarkan, CHP'li Beşiktaş Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Gençlik Festivali"nde konser verdi. Konserde, bu kadarı da olmaz denilen bir rezalet yaşandı.

Beşiktaş İskele Meydanı'nda düzenlenen konsere katılanlar tarihi Barbaros Hayrettin Paşa türbesi ve haziresindeki kabirlerin üzerinde tepindiler. Tarihe ve kabristanlara yapılan bu saygısızlık büyük tepki çekti.

1.5 milyonluk konser: Savurganlık

CHP'li Beşiktaş Belediyesi'nın 19 Mayıs etkinliklerinde Tarkan'ın konser verebilmesi için belediye bütçesinden 1 buçuk milyon lira ödeme yaptığı basında yer almıştı. Sosyal medyada Beşiktaş Belediyesi'nin 1.5 milyonluk konserine tepkiler geldi. Belediyenin borç içinde olduğu ifade edilirken 1.5 milyonluk konser için “savurganlık” yorumları yapıldı.

1-926.jpg

chp
 // ekrem
doğru su hiç şaşırmadım chp zihniyeti ne olcak adamların kendilerine saygısı yok ki ecdada saygısı olsun...
21 Mayıs 2015 02:03
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler