YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Talihliler Aydın'da merak konusu oldu
Talihliler Aydın'da merak konusu oldu
01 Ocak 2015 18:34
Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Yılbaşı Özel Çekilişi’nde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği biletlerin ikisinin Aydın’da satılmış olması şehirde merak konusu oldu.

 

Talih kuşunun Aydın’a konmasının ardından gözler bilet sahiplerine çevrildi. Talihliler şu ana kadar ortaya çıkmazken kentte büyük ikramiye çıkan kişilerin kim olduğu merek ediliyor.

Büyük ikramiye çıkan çeyrek bileti satan Milli Piyango’nun 2171 numaralı bayisi Emine Kaçmaz’a yardım için seyyar bilet satan Enver Göktepe, büyük ikramiyeyi kendisinin sattığını söyledi. İnşatçılık yaptığını ve yılbaşında ablasına yardım ettiğini kaydeden Göktepe, “Her yılbaşı Sevgi Yolu’nda seyyar bilet satıyorum.

Bu yılbaşında 269 serisi ile başlayan biletten bine yakın bilet sattım. Büyük ikramiye bu biletlerden birine çıktı. Talihlinin kim olduğunu bilmiyorum. Geçen hafta yapılan deve güreşlerine gelen birine çıktığını tahmin ediyorum. Hayırlı olsun. Büyük ikramiyeyi iyi işlere harcasın. Benim bir beklentim yok. Ancak yardım ederse de hayır demem” dedi.

Aydın’da büyük ikramiye çıkan kişinin kim olduğu merak ediliyor. Büyük ikramiye çıkan çeyrek bilet serisinden kendisinin de aldığını dile getiren esnaf Mustafa Kara, “Benim biletimin son üç rakamı farklı. Bana çıkmamasına üzüldüm. Ancak bu çevreden bir kişiye ikramiyenin çıkmasına çok sevindim. İnşallah ihtiyacı olan birine çıkmıştır” derken öğrenci Havva Uyar ise, “Ben de bilet almıştım. İkramiyenin Aydın’a çıktığını öğrenince biletime baktım. Ben de talihlinin kim olduğunu çok merak ediyorum” dedi. 


İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler