YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taksim'de geniş güvenlik önlemleri alındı!
Taksim'de geniş güvenlik önlemleri alındı!
10 Nisan 2016 11:27
Teröristlerin İstanbul'da eylem hazırlığında bulunacağı ihbarı alan güvenlik güçleri Taksim Meydanı'nda geniş güvenlik önlemleri alırken, yüksek binalara özel harekat ekipleri yerleştirildi.

İstanbul'da terör saldırısı yapılabileceği istihbaratı üzerine alarma geçen polis ekipleri Taksim Meydanı’nda geniş güvenlik önlemi aldı. Meydan, polis bariyerleriyle kapatılırken yüksek binalara ise özel harekat polisleri konuşlandırıldı.

İstanbul'da alarma geçen polis ekipleri, Taksim Meydanı'nda kuş uçurtmuyor. TürkPolis Teşkilatının 171. kuruluş etkinlikleri kapsamında yapılacak tören öncesi Taksim Meydanı demir bariyerlerle kapatıldı. Meydanın dört bir yanında ise polis silahlı önlem aldı.

Ayrıca meydanı gören yüksek binalara ise özel harekat polisleri konuşlandırıldı. Öte yandan İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, tören öncesi meydana gelerek etrafı gezdi. Polis ekiplerinin aldığı önlemlerin süreceği öğrenildi.

DÜN ŞÜPHELİ PAKET ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

İstanbul Taksim'de dün akşam saatlerinde nostaljik tramvay durağının yanına bırakılan bir bavul polisi alarma geçirmişti. Sahipsiz bavula kimseyi yaklaştırmayan ve bölgeyi çembere alan polis, Sıraselviler Caddesi'ni çift yönlü olarak trafiğe kapatmıştı. Fünye ile patlatılan bavuldan kıyafet çıkmıştı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler