YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sur hainlerinin Cizre paniği
Cizre’de PKK’lıların güvenlik güçlerinin başarılı operasyonuyla bozguna uğramasının ardından Sur teröristlerini korku sardı. Hainler yanlarına aldığı birkaç eşyayla sivil vatandaş kılığında kaçıyor.
Sur hainlerinin Cizre paniği
15 Şubat 2016 / 09:40 Güncelleme: 15 Şubat 2016 / 10:08

PKK'nın iç savaş hayalinde en önem verdiği ilçe olan Cizre'de bölge sorumluları da dahil tüm teröristlerin öldürülmesi Sur'da büyük ses getirdi. 

KAÇIYORLAR

Köşeye sıkışan teröristler ilginç kaçış planları uygulamaya koyuyor. Güvenlik güçleri sokağa çıkma yasağının olduğu yerlerde vatandaşa bazı eşyalarını alması için kısmi izin veriyor. 

BÜYÜK MORAL BOZUKLUĞU

Teröristlerin bu uygulamayı fırsat bilip terk edilmiş evlerde üzerlerine uyan sivil kıyafetleri giyip yanlarına da birkaç eşya alarak vatandaş gibi Sur'dan arkalarına bakmadan kaçmaya başladığı öğrenildi. Cizre’de hezimete uğramaları terör örgütünün  Sur İlçesi'ndeki unsurlarında büyük moral bozukluğuna neden olduğu öğrenildi. Sur İlçesi'nde PKK’lı teröristlerin açtıkları hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması ve tuzaklanan el yapımı patlayıcıyla teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlatılan operasyonlarda sona doğru gelindiği bildirildi. 

 

AKŞAM

PKK
 // Adıyaman'lı Akın
Onlara Etek ve fistan en güzel yakışandır. Çok güzel oluyorlar ...
15 Şubat 2016 09:47
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler