YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şüpheli paketten bakın ne çıktı?
Şüpheli paketten bakın ne çıktı?
29 Nisan 2010 19:25
Şüpheli çanta hareketli saatlerin yaşanmasına sebep oldu

Antalya'nın Alanya ilçesinde Alanya Kalesi yolunda bulunan şüpheli bir çanta, hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Bomba imha uzmanları tarafından fünye ile kontrollü olarak patlatılan çantadan 3 aylık bir bebeğe ait bebek bezi, biberon ve bebek giysileri çıktı.   
 

Alanya Damlataş Mağarası ve Cleopatra Plajı yanında bulunan Alanya Kalesi yolu üzerine devriye gezen polisler tarafından fark edilen çantanın etrafına güvenlik şeridi mağaraya giden yol araç ve yaya geçişine kapatıldı. Önleyici Hizmetler Büro Amirliği tarafından sağlanan çevre güvenliğiyle birlikte çanta içerisinde uzaktan kumandalı patlayıcı bulunma ihtimaline karşı Jammer cihazı yerleştirildi.  
 

3 AYLIK BEBEK MALZEMELERİ 
Çevredeki vatandaşların ve turistlerin merakları bakışları arasında özel kıyafetli bomba imha uzmanları tarafından fünye yerleştirilerek patlatılan çantadan bebek bezi, biberon ve bebek kıyafetleri çıktı.  Çantanın sahibine ulaşılamazken çanta içerisinden çıkan dosyayı inceleyen polis,  çantadaki malzemelerin yeni doğan bir bebeğe ait olduğunu belirledi. Olay sonrası Damlataş Mağarası turistlerin ziyaretine açıldı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler