YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şüpheli fotoğraf makinesi polisi alarma geçirdi!
Şüpheli fotoğraf makinesi polisi alarma geçirdi!
01 Eylül 2015 16:13
Beyoğlu’nda bir şahıs yolda bulduğu eski fotoğraf makinesini bina korkuluklarına asınca polisi harekete geçirdi. Vatandaşlar önce güvenlik amacıyla yolu kapatan polise, ardından da fotoğraf makinesini bırakan şahsa tepki gösterdi.

Olay, saat 14.30 sıralarında Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı Balo Sokak girişinde meydana geldi. Sokak girişindeki binanın korkuluklarında eski bir fotoğraf makinesinin asılı olduğunu gören vatandaşlar polise haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri sokağın giriş ve çıkışını kapatarak, bölgeye güvenlik şeridi çekti. Polis ekipleri bomba imha uzmanı polise haber verdi. Alınan önlemler nedeniyle sokağı kullanamayan vatandaşlar ile polis arasında ilginç görüntüler ortaya çıktı. Sokaktan geçmeye çalışan yaşlı bir vatandaş polis tarafından uyarılınca, “Ne bombası ya burada bomba mı olur” dedi.

Bomba imha uzmanının gelmesi beklendiği sırada polisin yanına gelen bir kişi, eski fotoğraf makinesini korkuluklara kendisinin astığını söyleyerek, “Buradan geçiyordum yolda buldum. Ben de korkuluklara astım” dedi.

Polis nezaretinde şahıs ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Sokaktaki vatandaşlar ise, “Mahalleyi ayağa kaldırdın” diyerek şahsa tepki gösterdi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler