YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Şüphelendim, eşimi öldürdüm"
"Şüphelendim, eşimi öldürdüm"
09 Eylül 2010 16:14
Adana'da eşini tabancayla vurarak öldüren zanlı tutuklandı.

Ova Mahallesi 44079 Sokak'ta oturan ve polis merkezine tabancasıyla giderek karısı Rubaşa Demir'in (43) intihar ettiğini öne süren, ardından cinayeti itiraf eden Ekrem Demir'in (52) sorgulaması tamamlandı.

Ekrem Demir'in, ifadesinde eşinin kendisini aldattığından şüphelendiğini, son 20 gündür de ilişkiye girmediğini söylediği öğrenildi.

Pişman olduğunu belirten Demir'in, ''İftar sonrası tartıştık. Daha sonra bahçeye çıkmak istedim. Ancak çizmelerimi bulamadım. Nerede olduğunu sorduğumda eşim, 'Dostuma verdim' dedi. Buna çok sinirlendim, çılgına döndüm. Tartışmaya başladık. Bana hakaret etti. Küçük oğlumu markete gönderdim. Ardından tabancamı alıp, eşimi vurdum'' diye olayı anlattığı belirtildi.

Sorgulamasının ardından adliyeye sevk edilen Demir, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Demir'in yakınları da, işçi emeklisi olan zanlının kıskanç bir yapıya sahip olduğunu, sürekli eşiyle kavga ettiğini anlattı.

Sabaha kadar annesinin öldüğünden haberi olmayan 11 yaşındaki Z.D. ise Çocuk Şube Müdürlüğünde sosyal hizmet uzmanı nezaretinde ifadesi alınıp, psikolojik destek verildikten sonra yakınlarına teslim edildi. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler