YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sultanahmet'te peşpeşe üç patlama
Sultanahmet'te peşpeşe üç patlama
20 Nisan 2010 00:19
Sultanahmet'te aynı anda 3 ayrı yerde patlama meydana geldi. Ölü ya da yaralının olmadığı patlamalarla ilgili soruşturma sürdürülüyor...

Sultanahmet Divanyolu Caddesi tramvay yolunda ve Sultanahmet Camii'nin karşısındaki çay bahçesinde, eş zamanlı üç ayrı patlama meydana geldi.

 

Saat 21.00 sıralarında çay bahçesine ve tramvay yolunda birbirlerine 200 metre uzaklıkta konulan ses bombalarının büyük bir gürültüyle patlaması çevrede paniğe neden oldu.

Özellikle turistlerin uğrak yeri olan restoranların yoğun olduğu Biçkiyurdu Sokak'ta meydana gelen patlamada çevredeki binaların camları kırıldı. Şens eseri kimsenin yaralanmadığı patlamaların meydana geldiği noktalara, polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edilirken, çevreyi güvenlik çemberine alan polis ekibi olay yerinde inceleme başlattı. Bomba uzmanları ilk belirlemelere göre patlayıcıların ses bombası olduğunu belirtti.

O YÖREDE SİVİL POLİS ARTIRILSIN !
 // SALİH
Bu tamamen hainlerin işi turizmi engelleyip ülke ekonomisini baltalamak.Bizim emniyetimiz bunun hakından en kısa zamanda gelir acilen o civar mobese kamera sistemi ile donatılsın ve sivil polisin sayısı artırılsın artniyetlilerde amaçlarına ulaşamasınlar....
20 Nisan 2010 11:43
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler