YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Su kuyusunda 2 ceset bulundu
Su kuyusunda 2 ceset bulundu
22 Kasım 2009 16:55
Mersin'deki bir portakal bahçesinin içindeki su kuyusunda, iki ceset bulundu.

Alınan bilgiye öre, Mithat Toroğlu Mahallesi'nde, ismi belirlenemeyen bir kişiye ait olan bir portakal bahçesindeki su kuyusunda, ceset bulunduğu yönünde ihbarı değerlendiren ekipler, söz konusu yerde inceleme başlattı.

Ekipler, yapılan kısa bir incelemenin ardından, su kuyusunda ilk etapta iki kişinin cesedinin bulunduğunu belirledi. İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz, olay yerindeki incelemesinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, araştırmaların kapsamlı olarak sürdürüldüğünü, ilk belirlemelere göre suda görülen cesetlerin yetişkinlere ait ve birinin kadın diğerinin ise erkek olduğunu tahmin ettiklerini bildirdi.

Cesetlerin kuyudan çıkartıldıktan sonra otopsiye gönderileceğini belirten Öksüz, ''Tahminlerimize göre ceset yetişkinlere ait. Şu an ekiplerimiz incelemelerini sürdürüyor. Cesetler çıkarıldıktan sonra kimlik bilgilerine ulaşılmaya çalışılacak. Ayrıca, olayın cinayet ya da intihar mı olduğu yönünde de bilgilere ulaşmak için geniş çaplı çalışmalarımız sürüyor'' dedi.

Bu arada, Mersin Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğüne ait aracın kuyudaki suyu çekme işleminin ardından cesetlerin çıkartılabileceği bildirildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler