YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Soyguncu, arkasına bile bakmadan kaçtı
Soyguncu, market çalışanlarında satır ve keser görünce kaçtı.
Soyguncu, arkasına bile bakmadan kaçtı
06 Ocak 2010 / 22:43 Güncelleme: 06 Ocak 2010 / 23:09

Kayseri'de akşam saatlerinde market soymak isteyen silahlı bir kişi, çalışanların keser ve satırla karşılık vermesi üzerine kaçmak zorunda kaldı. Polis kaçan soyguncuyu yakalamak için çalışma başlattı.

Akşam saatlerinde Mevlana mahallesi birinci cadde üzerinde bulunan bir markete, elinde kuru sıkı tabanca olduğu iddia edilen kar maskeli bir kişi girdi. Markete girer girmez elindeki tabancayı kasiyerin kafasına dayayan soyguncu, kasadaki parayı istedi. Kasiyer korku üzerine içeriye doğru kaçtı. Soyguncu kasanın yanında bulunan market müdürüne doğru yöneldi ve silahını kafasına dayadı. Market müdüründen para isteyen soyguncu, market çalışanlarının direnişiyle karşılaştı.  

Market çalışanları, ellerindeki keser ve satırı soyguncuya doğru fırlattı.  Soyguncu daha sonra marketten çıkarak ara sokaklarda izini kaybettirdi.

Olay yerine gelin polis ekipleri, yeşil kar maskeli, uzun boylu ve iri yapılı olduğu belirtilen soyguncunun yakalanması için mahallede arama çalışması yaptı. Marketin güvenlik kamerası görüntülerini izleyen polis, şahsın kimliğini belirlemeye çalışıyor. Olayı gören çocuklar ise, içeride kısa süreli bir arbede yaşandığını ve daha sonra elinde silah bulunan şahsın marketten çıkarak kaçtığını ifade ettiler.

HABERİN VİDEOSU

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler