YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sosyal medya cinayeti mahkemeye taşındı!
Sosyal medya cinayeti mahkemeye taşındı!
15 Eylül 2014 16:00
Eskişehir'de sosyal paylaşım sitesine üye olma meselesi yüzünden tartıştığı eşini bıçakla öldüren, ağabeyinin eski eşini de yaraladığı iddia edilen zanlı, mahkemeye çıkarıldı.

Alınan bilgiye göre, Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak'taki ayrı yaşadığı eşi Şeker D'yi (38), "sosyal paylaşım sitesine üye olma" meselesi yüzünden çıkan kavgada bıçakla öldüren, ağabeyinin eski eşi Saliha U'yu da (39) ağır yaralayan Ramazan D, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp ve Cinayet Büro Amirliği'ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Zanlı Ramazan D'nin ifadesinde, eşiyle bir süredir ailevi sorunlar nedeniyle ayrı yaşadıklarını, eşinin bir sosyal paylaşım sitesine üye olduğunu ve kendisini aldattığı gerekçesiyle öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

-Olay

Gece saatlerinde Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak'taki bir apartmanın, birinci katında yaşayan Ramazan D. ile eşi Şeker D. (38) arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıkmış, tartışmanın büyüyüp, kavgaya dönüşmesi sonucu Ramazan D, mutfaktan aldığı bıçakla eşi Şeker D. ile misafirliğe gelen ağabeyinin eski eşi Saliha U'yu (39), vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralamıştı.

Yaralanan iki kadından Şeker D, sağlık ekipleri tarafından kaldırıldığı hastanede ölmüş, ağır yaralanan Saliha U. ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler