YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Son anda yakalandılar!
İstanbul’da emniyet personeline yönelik eylem hazırlığında olan terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda 3 şüpheli gözaltına alındı.
Son anda yakalandılar!
06 Eylül 2015 / 12:55 Güncelleme: 06 Eylül 2015 / 13:04

İstanbul’da emniyet personeline yönelik eylem hazırlığında olan PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyon düzenlendi.

Yapılan operasyon kapsamında emniyet personeline yönelik eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 3 şüpheli, MİT Müsteşarlığı İstanbul Bölge Başkanlığı, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerinin yapmış olduğu ortak çalışma neticesinde gerçekleştirilen operasyonda yakalandı. Soruşturma kapsamında yakalanan 3 şüpheliden 1'i tutuklandı, 2'si ise serbest bırakıldı.

Olay ile ilgili çalışmalara çok yönlü olarak devam ediliyor.
 

1
 // 1
suçüstü yakalanan 3 kişinin ikisi serbest mi bırakıldı? ?? niye diğer ikisi engel mi olmuşlar diğerine yoksa tanıdık falanmiydi takip için 1 kişiyi serbest bırakmak yetmez miydi niye serbest birakildiklari kamuoyuyla paylaşılırsa halk olarak müteşebbis oluruz he diceksiniz ki sivil anayasa olmadı ancak konulan kanunlarında teröristler nedenli özgür bıraktığını da görüyoruz olan yine vatandaşa oluyor rahat uyuyan savcilarim millet vekillerim Allah katında sizinde sıranın gelir elbet......
06 Eylül 2015 13:33
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler