YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sokak ortasında birbirlerine girdiler
Ankara’da iki kız arkadaş arasında başlayan tartışma tekme tokatlı kavgaya dönüştü.
Sokak ortasında birbirlerine girdiler
12 Nisan 2013 / 10:12 Güncelleme: 12 Nisan 2013 / 10:19

İki kız arkadaşın arasında başlayan tartışmayı sonlandırmak isteyen genç, kız arkadaşının hışmına uğradı. Genç kızın yakasından tutarak yere fırlattığı genç, öfkelenerek kız arkadaşını tekmeledi.

Kızılay'da gençlerin kavgası ilginç görüntülere sahne oldu. İki kız arkadaş, Kızılırmak Caddesi üzerinde tartışmaya başladı. Tartışmaya kızların erkek arkadaşları da katılınca tansiyon yükseldi. Öfkeli genç kız, önce kız arkadaşını tokatladı.

Caddedeki insanların şaşkın bakışları arasında tartışmaya devam eden iki kız arkadaşı, erkek arkadaşları ayırmak istedi. Bunun üzerine öfkeli kız, erkek arkadaşına tokat attı. Ellerinde alkollü içecek olduğu görülen gençler arasındaki kavga biranda büyüdü.

Genç kız sinirine hakim olamayarak erkek arkadaşını tutarak yere fırlattı. Yol kenarındaki betona takılarak yere düşen genç, daha sonra yerden kalkarak kız arkadaşını tekmeleye başladı. Erkek arkadaşının hışmına uğrayan genç kız ise koşarak olay yerinden uzaklaştı. Kavga eden gençler daha sonra bir araya gelerek yollarına devam etti.

İşte o anlar:

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler