YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sokağa atan kocasından şikayetçi olmadı
Sokağa atan kocasından şikayetçi olmadı
26 Ağustos 2013 09:51
Adana'da dini nikahlı eşi tarafından sokağa atıldığı iddia eden kadına , erkekler sarkıntılık edince özel güvenlik elemanları tarafından kurtarıldı ancak kadın kocasından şikayetçi olmadı.

 

Edinilen bilgiye göre olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, merkez Seyhan ilçesinde ikamet eden ve Musa S. (60) isimli şahısla 3 yıl önce dini nikahlı olarak evlenen Hülya M. (37) dün sabah 1.5 yaşında kızı olduğu için gece uykusuz kaldığından sabah kalkamadı.

Musa S. uyanıp bir süre evde dolaştıktan sonra eşinin kalkıp kahvaltı hazırlamamasına sinirlendi. Hülya M.'yi kaldırıp kahvaltı hazırlamasını istedi. Ancak Hülya M., "Çocuk sabaha kadar uyumadı biraz uyuyayım" dedi.

Bunun üzerine sinirlenen koca bir süre bağırdıktan sonra Hülya M.'yi dışarı atıp çocuğunu da vermedi. Hülya M. eve girmek için uzun süre yalvardı ancak kocası kapıyı açmayınca yolcu minibüsüne binerek Atatürk Parkı'na geldi. Burada bankta bir süre uyuya kalan kadının yanına erkekler gelerek sarkıntılık yapmaya başladı. Bu duruma gören özel güvenlik görevlileri olaya müdahale edip erkeklere kadının etrafından uzaklaştırdı.

Hülya M. özel güvenlik görevlilerine kocasının kendisini sokağa attığını söyledi. Bunun üzerine özel güvenlik görevlileri durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis Hülya M.'yi polis merkezine götürdü. Hülya M. eşinin kendisini dövmediğini ancak tartıştıkları için hiç yok yere sokağa attığını ondan şikayetçi olmadığını söyledi. Hülya M. şikayetçi olmayınca eşi Musa S. polis merkezine çağrıldı. Musa S. de yaptığından pişman olduğunu söyledi. Çift daha sonra birlikte evlerine gitti.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler