YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Soğukkanlı hırsız kamerada
Marketten hırsızlık yapan şahıs güvenlik kamerasından kaçamadı
Soğukkanlı hırsız kamerada
22 Aralık 2009 / 18:20 Güncelleme: 22 Aralık 2009 / 18:26

Gaziantep'tee marketten alışveriş yapan bir kişinin dalgınlığından faydalanan ve telefonla konuşma numarası yapan hırsızlık zanlısının, alışveriş sepetindeki el çantasını alarak kaçması saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. 


Ali Fuat Cebesoy Bulvarı'ndaki bir alışveriş merkezinin sebze-meyve reyonunda meydana gelen olay güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntülerde alışveriş için markete gelen Oktay Bakırcıoğlu, el çantasını alışveriş sepetinin içine bırakarak sebzelere yöneldiği sırada, dalgınlığından faydalanan bir kişi telefonla konuşma bahanesiyle sepete yaklaşarak el çabukluğuyla çantayı alarak uzaklaştı. Çantasının sepette olmadığını farkeden Oktay Bakırcıoğlu, durumu polise bildirdi.

Marketin güvenlik kameralarını inceleyen polis, içerisinde cep telefonu ve kişisel eşyaların bulunduğu el çantasını alarak kaçan kişinin eşgalini belirlemek için çalışma başlattı. Yapılan çalışma sonrası hırsızlık zanlısının daha önce de aynı suçlardan sabıkası bulunan 28 yaşındaki M.K. olduğu belirlendi. M.K. polis tarafından gözaltına alındı. 
 

M.K. Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevkedildi.

geçmiş olsun
 // atilla bakırcıoğlu
ben oktayın ağabeyiyim. oktay maliyecidir ve ben ona bazen şaka yollu takılırım. çantası bulunduğu için bu defa fazla takılamadım. kendine iyi bak kardeşim....
22 Temmuz 2010 12:32
Dalgınlık
 // Fanatik Fener
Bizde alışveriş yapıyoruz ama bu kadar da dalgınlık olmaz ki......
24 Aralık 2009 21:25
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler