YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sofra kavgasında satırlar konuştu: 6 yaralı
Sofra kavgasında satırlar konuştu: 6 yaralı
16 Ekim 2013 09:19
Gaziantep'te komşular arasında sofra silkeleme meselesi yüzünden çıkan kavgada 6 kişi yaralandı.

Gaziantep'te, aralarında daha önceden husumet olduğu ileri sürülen komşular arasında 'sofra silkeleme' nedeniyle çıkan tartışma, bıçaklı, sopalı ve taşlı kavgaya dönüştü. Aile yakınlarının da katılımıyla büyüyen kavgada 6 kişi yaralandı.

Kavga, gece saatlerinde Beyazlar Mahallesi 8 numaralı meydana geldi. İddiaya göre aralarında husumet olduğu öğrenilen birbirine komşu Yıldırım ve Güzel aileleri arasında 'sofra silkeleme' nedeniyle tartışma çıktı.

Kısa sürede büyüyen ve ailelerin yakınlarının da katılmasıyla taşlı, sopalı ve bıçaklı kavgaya dönüşen tartışmada; Muzaffer Güzel ile Mecit Yıldırım bıçakla, Bekir Ergen, Mehmet Ergen, Fatma Ergen ve Erdal Ergen ise taş ve sopalarla sopalarla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polisler tarafından ayrılan taraflar, güçlükle yatıştırıldı. Yaralılar Dr. Ersin Arslan ve 25 Aralık Devlet hastanelerine götürülerek tedaviye alındı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, polis olay yerinde çalışma yaptı. Kavgayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler