YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sivas'ta garip ölüm
Sivas'ta garip ölüm
25 Ocak 2010 21:09
3 gündür kayıp olan şahsın cesedi asansör boşluğunda bulundu

Sivas'ta, 3 gündür kayıp olduğu öğrenilen genç adamın, on katlı inşaat halindeki bir binanın su ile dolu asansör boşluğunda cesedi bulundu. 
 

3 gün önce evinden çıkan ve o günden itibaren kendisinden haber alınamayan, ailesinin 3 gündür aradığı ve bulunması için polise müracat ettiği Ömer Karacaoğlan'ın sabah saatlerinde teyzesinin oğlu Salih Ü. tarafından Kızılırmak Mahallesi'ndeki 10 katlı inşaat halindeki bir apartmanın zemin katında elbiseleri bulundu. 
 

Olayın polise bildirilmesinin ardından inşaat halindeki binada incelemelerde bulunan polis ekipleri, binanın su ile dolu asansör boşluğunda Ömer Karacaoğlan'ın cesedini buldu. Ömer Karacaoğlan'ın ölü bulunduğunu öğrenen kız kardeşi ve yakınları ise olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Sağlık görevlileri tarafından ambulansa bindirilen genç adamın yakınları sağlık görevlileri tarafından yapılan iğne ile sakinleştirildi. 
 

Olay yerinde bulunan Ömer Karacaoğlan'ın akrabası olan Ömer Ürgüp ise genç adamın işsiz olduğunu, 3 yıl önce babasını kaybettiğini, psikolojik sorunları olduğunu ve alkol aldığını söyledi.   
 

Savcının olay yerine gelerek yaptığı incelemenin ardından genç adamın cesedi binanın su ile dolu olan asansör boşluğundan itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı. İşsiz olduğu ve babasını yaklaşık 3 yıl önce kaybettiği öğrenilen Ömer Karacaoğlan'ın cesedi Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı. 
 

Öte yandan 3 gündür kayıp olan Ömer Karacaoğlan'ın arkadaşları ile birlikte alkol aldıktan annesine alkollü görünmemek için cesedinin bulunduğu yere geldiği ve alkolün etkisiyle su ile dolu olan asansör boşluğuna düşmüş olabileceği iddia edildi. 
 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler