YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şırnak'ta askere hain saldırı: 3 şehit
Şırnak'ta teröristlerce yol emniyeti alan askerlere yönelik saldırıda bir subay, bir erbaş ve bir er şehit oldu.
Şırnak'ta askere hain saldırı: 3 şehit
30 Temmuz 2015 / 12:03 Güncelleme: 30 Temmuz 2015 / 12:52

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, Kara Kuvvetleri 6'ncı Motorlu Piyade Tugay Komutanlığına (Şırnak/Akçay) ait Görmeç ve Seslice Üs Bölgelerine izinden dönen personeli götürmek üzere planlanan konvoyun yol emniyetini almak için görevlendirilen unsurlara, bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından saldırıda bulunulduğu belirtildi.

Saldırıda, 1 subay, 1 erbaş ve 1 er olmak üzere 3 askerin şehit edildiği bildirilen açıklamada, olay bölgesine insansız hava aracı (İHA), silahlı helikopterler ve komando unsurlarının sevk edildiği ve 1 teröristin silahıyla birlikte etkisiz hale getirildiği ifade edildi.

Teröristlere yönelik operasyonun devam ettiği kaydedilen açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz" ifadelerine de yer verildi.

 // Cenk
Kahta sen alman ağzından konuşmayı bırak. Biraz yaşadığın toprakları düşünerek konuş. Size kalsa Öcalan Cumhurbaşkanı, Demirtaş Başbakan ve Topun tekine Milli Eğitim Bakanı olurdu...
30 Temmuz 2015 13:43
KAHTA O OKUDUGUN DÖNSÜN DOLAŞSIN BAŞINDAN AŞAGI GEÇSİN
 // Kara Murat
NEMRUT ADAM RAHMET OKUYACAGINA BELA OKUYOSUN......
30 Temmuz 2015 Perşembe 13:07
kahpekeke
 // erhan
KAHPEKEKE...
30 Temmuz 2015 12:54
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler