YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin tutuklandı
Beşiktaş'ta meydana gelen trafik kazasında bir polis memuru şehit oldu, bir polis memuru ağır yaralandı. Polis aracı ile çarpışan otomobilin sürücüsü ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin tutuklandı.
Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin tutuklandı
29 Ocak 2016 / 12:00 Güncelleme: 29 Ocak 2016 / 15:01

Beşiktaş'ta trafik ekibine ait bir polis aracı ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 polis şehit oldu, 1 polis de ağır yaralandı. Polis aracı ile çarpışan otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu ortaya çıktı. Alkollü olduğu belirlenen Çetin, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

KAZANIN ARDINDAN KAN ÖRNEĞİ VERMEMEK İÇİN DİRENDİ

Rüzgar Çetin'in kazanın ardından kan örneği vermek istemediği ortaya çıktı. Polis olayın ardından alkollü olup olmadığının tespiti için Çetin'den kan örneği almak istedi. Ancak Rüzgar Çetin buna direndi. Daha sonra kan örneği alındı. Yapılan tetkikte Çetin'in kanında yasal sınır olan 0.50 promilin iki katından fazla alkol olduğu tespit edildi.

TUTUKLANDI

Adliye çıkışında kendisini bekleyen basın mensuplarına çok üzgün olduğunu söyleyen Çetin, alkollü olup olmadığı yönünde sorulan soruyu ise cevapsız bıraktı. Çetin, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

OLAY

Çırağan Caddesi Ortaköy yönünde seyir halinde bulunan 34 A 4342 plakalı trafik polisi aracı, karşı yönden gelen 34 RUZ 27 plakalı otomobille çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle savrularak kaldırma çıkan polis aracı, yol kenarındaki demir parmaklıklara çarparak durdu.

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler