YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sibirya soğuklarına inanılmaz önlem
Sibirya soğuklarına inanılmaz önlem
10 Şubat 2014 22:30
Muş’ta, dondurucu soğuklar yaşamı olumsuz etkilemeye devam ederken, vatandaşlar soğuktan korunmak için ilginç yöntem kullanıyor.

Muş’un Karşıyaka Mahallesinde 4 katlı bir apartmanda oturan aileler, soğuklardan korunmak için apartmanı naylonla kapattı. Haşim Arme isimli vatandaş, soğuktan korunmak ve yakacaktan tasarruf etmek amacıyla 4 katlı apartmanın büyük bir bölümünü naylonla kapattıklarını söyledi. Hava sıcaklığının eksi 25 dereceye düştüğü Muş’ta apartmanlarının sıvası ve ısı yalıtımı olmadığı için evlerinin çok soğuk olduğunu belirten Arme, bunun için böyle bir yönteme başvurduklarını kaydetti.

Arme, ailecek bu apartmanda oturduklarını belirterek şunları söyledi: "Bizden başka üç aile daha burada oturuyor. Evlerimizi ısıtamayınca apartmanı naylonla kapladık.”

untitled-2-001.jpg

İHA

16:21
 // NAYLON ZEKA
Kürd'ün aklı; ya yanarken, ya da donarken başına gelirmiş. Bu arada ben de kürd'üm. Hani şu çöpe atılan strafor denen zımbırtı var; paran yok diye söylüyorum. Al bir kaç kutu alçını, yapıştır duvara; al sana beleşten izolasyon. Yok daha kaliteli olsun diyorsan; git hurdacıya, ne kadar buzdolabı kapısı varsa al. Ömürlük izolasyon! Akıl le seri vera tınne? (kafanız çalışmıyor mu?)...
10 Şubat 2014 16:21
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler