YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Şero CHP genel merkezinde mutlu mu?'
'Şero CHP genel merkezinde mutlu mu?'
09 Ekim 2015 12:59
BİTEM tarafından hayata geçirilen "CHP'ye sor" adlı resmi internet sitesine, CHP'nin kedisi Şero'yla ilgili çok sayıda ilginç soru geliyor.

CHP Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi (BİTEM) tarafından oluşturulan, seçim vaatleri ve parti ile ilgili merak edilen soruların yanıtlandığı "CHP'ye sor" adlı resmi internet sitesi hayata geçirildi.

Genel Başkan Başdanışmanı ve BİTEM Sorumlusu Erdal Aksünger, AA muhabirine yaptığı açıklamada "www.chpyesor.com" sitesinin, parti programı çerçevesinde gönüllüler tarafından yönetildiğini anlattı.

Başta seçim bildirgesi olmak üzere siyasi soruların iletildiği siteye, "Şero, CHP genel merkezinde mutlu mu?", "Genel merkez nerede?", "Parti içinde Şero'yla kim ilgileniyor?", "Bu sorulara kim cevap veriyor?" gibi ilginç sorular da geliyor.

İnşaatından bu yana Söğütözü'ndeki parti genel merkezinde bulunan ve "CHP'nin kedisi" olarak adlandırılan Şero'yla ilgili soruların fazlalığı ise dikkati çekiyor.

"Şero, CHP genel merkezinde mutlu mu?" sorusuna yanıt olarak Şero'nun genel merkez zemin katındaki koltuklar üzerinde çekilmiş fotoğraflarıyla "Şero'nun genel merkezindeki özeti" cevabı iletilmiş.

Bir kullanıcının "Şero'yla kim ilgileniyor?" sorusu ise şu şekilde yanıtlanmış:

"Merhaba. Partimizin kedisi Şero ile parti binasında çalışan görevliler ilgilenmektedir. Düzenli olarak doktor kontrolleri, bakımı ve temizliği yine görevlilerce sağlanmakta, bir kedinin yaşayabileceği huzurlu ve sakin bir ortam Şero'ya sunulmaktadır. Şero'yu görmek için partimizi ziyaret edebilirsiniz."

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler