YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu'na protesto!
Vezneciler'deki saldırıda şehit olan polislerin cenazesinde Kılıçdaroğlu'na yönelik protesto damgasını vurdu.
Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu'na protesto!
08 Haziran 2016 / 14:07 Güncelleme: 08 Haziran 2016 / 14:09

Fatih Camii'nde, Vezneciler'deki terör saldırısında şehit olan polisler Gökhan Topçu ve Kadir Cihan Karagözlü için düzenlenen cenaze töreninde "PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik" diyen Kılıçdaroğlu'na yönelik tepki yağdı.

"O'NUN BURADA YERİ YOK"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ismi yazan çelengin Fatih Camii avlusuna konulmasına tepki gösteren yakınları çelenk üzerindeki ismi söktü. Protokolün çelenge yeniden Kemal Kılıçdaroğlu'nun ismini yazması üzerine gerginlik tırmandı. Şehit cenazesine katılan vatandaşlar 'onun burada yeri yok' diyerek çelengi cami avlusu dışına fırlattı. 

ENİS BERBEROĞLU CAMİYİ TERK ETTİ

Protestonun ardından protokolün korumaları ve görevli polislerin ortamı sakinleştirmesi üzerine, CHP adına cenazeye katılan Enis Berberoğlu camiyi terk etti.

CAMİ AVLUSUNDA BÜYÜK TEPKİ

Camii avlusuna gelişi sırasında büyük tepkiyle karşılaşan Kılıçdaroğlu, korumalarının araya girmesi sayesinde yerini alabildi.

EMNİYET MÜDÜRÜ YATIŞTIRDI

Gerginliğe İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan müdahalede bulundu. Kalabalığa seslenen Çalışkan, "Burası cami avlusu, hiçbir siyasi düşünceniz olmasın. Bizim töremizde cami avlusunda kavga etmek, çelenk yırtmak yok" dedi. Bunun üzerine kalabalık sakinleşti.

 // Metin
Olay benim tam önümde cereyan etti. Mermi kovanını K. K'na atan şehidin dayısı. Çelengi atan'da Şehidin Çevik kuvvet tişörtünü giyen kardeşidir. Chp heyetine tepki veren sadece Şehit yakınlarıdır. Çünki o kolidordan Vatandaşları ve medyayı sokmadılar....
09 Haziran 2016 00:13
 // Ahmet
Kk yı tanımak isteyen çevik bir paşanın batı çalışma gurubuna hazırlattığı kılıçtaroğlu dosyasına bir göz atsın. Ermeni pkk ve dhkp-c li kemal karabulut...
08 Haziran 2016 15:14
 // Menderes Obay
Bu daha başlangıç ke"MAL"...
08 Haziran 2016 14:31
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler