YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit babası: Piyango bize vurdu
Şehit babası: Piyango bize vurdu
03 Ağustos 2010 17:59
Şehit polisin baba ocağına ateş düştü

Siirt'in Eruh ilçesinde gece saatlerinde teröristlerce düzenlenen saldırı sonucu şehit düşen Özel Hareket Polisi Ahmet Mutlu'nun Edirne'deki baba ocağına ateş düştü.
       

PKK Kongra-Gel terör örgütü üyeleri tarafından Eruh Emniyet Amirliği ve lojmanlarına uzun namlulu silahlar ve roketatarlarla saldırı düzenlenmiş açılan ilk ateş sonucu polis memuru Ahmet Mutlu şehitolmuştu. Polisin şehit haberi kısa süre içerisinde ailesine ulaştı. 

PİYANGO BU KEZ BİZE VURDU      

Şehit Babası Hasan Mutlu, oğlunun şehit olduğu haberini akşam haberlerden öğrendiğini belirterek, "Oğlum geçici görev için oraya gitmişti. Ne kadar kalacağını biz bilemeyiz. Devletin işi belli olmaz. İki gün evvel telefonla görüşmüştük. Hiçbir sıkıntısı yoktu. Ne yapıyorsun diye sordum. Görevimizin başındayız dedi. Türkiye Cumhuriyeti sağ olsun. Allah devlete zeval vermesin. Bir iki kişinin ölmesiyle vatan çökmez herhalde. Bu memleketin koruyucuları başkaları çıkacak. Geride kalanlar koruyacaktır. Türkiye sahipsiz değil. Piyango bu kez bize vurdu." dedi.

 

2 kız çocuğu babası İzmit Özel Harekatta görevli Ahmet Mutlu yaklaşık 22 gün önce geçici görevle Siirt'in Eruh ilçesine gitmişti. 
       

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler