YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit babası mezar başında intihar etti
Şehit babası mezar başında intihar etti
17 Ağustos 2013 11:47
Kayseri’de şehit babası Mustafa Koçyiğit, oğlunun mezarı başında kendini vurdu. Karnından yaralanan baba hastaneye kaldırıldı. Ailevi sorunlar yaşadığı belirtilen babanın, eşinden ayrı olduğu ve uzun zamandır Kahramanmaraş'ta bulunduğu öğrenildi.

Baba Koçyiğit, 2010 yılında Tunceli’de şehit olan oğlu Jandarma Uzman Çavuş Kemal Koçyiğit’in Kayseri Kartal Şehitliği’ndeki mezarı başına geldi. Burada bir süre bekleyen baba, daha sonra bulundurma ruhsatlı tabancası sld havaya 4 el ateş etti. Sonra sol karın bölgesine beşinci kez ateşlediği mermi isabet etti.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, vurulduktan sonra sürünerek oğlunun mezarı başına gelen babaya, neden böyle bir şey yaptığı soruldu.

Mezarı işarete eden baba, “Benim oğlum” cevabını verdi. Yaralı baba, daha sonra olay yerine çağrılan ambulans ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı. Olay yerinde bulunan tabanca ise incelenmek üzere el konuldu.

Şehit babasının eşiyle ailevi sorunları bulunduğu ve uzun süredir Kahramanmaraş ilinde bulunduğu belirtildi. Şehidin ailesi ise Kayseri merkezde ikamet ediyor.

 

CİHAN

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler