YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit babası acı haberi tedavi gördüğü hastanede aldı
Şehit babası acı haberi tedavi gördüğü hastanede aldı
11 Şubat 2016 07:50
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde operasyonda şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Osman Öz'ün şehadet haberi Eskişehir Devlet Hastanesinde tedavi gören babası Fehmi ile annesi Nermin Öz'e askeri yetkililer tarafından verildi.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Osman Öz'ün şehadet haberi Eskişehir Devlet Hastanesinde tedavi gören babası Fehmi ile annesi Nermin Öz'e askeri yetkililer tarafından verildi.

Hastaneye gelerek şehit Osman Öz'ün babası Fehmi ile annesi Nermin Öz'ü ziyaret eden Vali Güngör Azim Tuna, gazetecilere yaptığı açıklamada, baba Fehmi Öz'ün tedavisi için Eskişehir'de bulunduğunu belirterek, bu gece saatlerinde Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesine gideceklerini, yarın da şehidin cenazesinin burada düzenlenecek törenin ardından toprağa verileceğini söyledi.

Vali Tuna, milletin huzuru için hayatını kaybeden kahramanların isimlerinin ebediyete kadar yaşayacağını dile getirdi.

Bu arada, Şehit Uzman Jandarma Çavuş Osman Öz'ün babası Fehmi ile annesi Nermin Öz, yakınlarına ait araçlarla Afyonkarahisar'a hareket etti.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 10 Şubat'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Uzman Jandarma Çavuş Osman Öz, kaldırıldığı Diyarbakır Asker Hastanesinde müdahaleye rağmen şehit olmuştu.


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler