YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit ailesinden Demirtaş'a tokat gibi sözler!
Şehit ailesinden Demirtaş'a tokat gibi sözler!
16 Ağustos 2015 19:56
Uzman Çavuş İbrahim Taş'ın aynı isimli amcası HDP'lilere tokat gibi sözler sarfetti: Demirtaş veya Baydemir çocuk acısını biliyor mu? Sonunda sen de öleceksin Demirtaş ama kimse sana 'Allah rahmet eylesin' demeyecek...

Kana susamış terör örgütü PKK, hain saldırılarını sürdürüyor. Önceki gece Hakkari'nin Yüksekova ilçesine 45 km uzaklıktaki Dağlıca bölgesinde arazi aramatarama faaliyeti yürüten askerlerimize teröristlerce ateş açıldı.

Çatışmada Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken (27), Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Taş (24) ve Jandarma Uzman Çavuş Yasin Gencer (23) şehit oldu, 6 askerimiz yaralandı. Şehitlerimiz Konya, Şanlıurfa ve Tokat'taki baba ocaklarına ateş düşt��. Şehit aileleri teröristlere lanet okudu. 

Herkes şehit olamaz

Şehit İbrahim Taş'ın Şanlıurfa'daki yakınlarının sözleri ise PKK'nın siyasal yapısının başındakilerin yüzüne tokat gibi indi. Şehitle aynı adı taşıyan amcası İbrahim Taş, çok kutsal bir mertebe şehitliğin herkese nasip olamayacağını söyledi. Terör örgütü PKK'nın yanı sıra HDP'ye de tepki gösteren Taş, şunları kaydetti: "Demirtaş veya Baydemir çocuk acısını biliyor mu? Ama dilerim ki barış olur böyle sorunlar olmaz. Vatan sağolsun, ne diyelim, gerekirse hepimiz ölmeye hazırız ama bilin ki hiçbir zaman bunlar iflah olmayacak. Bu vatan için herkes ölmeye hazır. Bir gün bu kız bunun hesabını soracak, Demirtaş, sonunda sen de öleceksin ama kimse sana 'Allah rahmet eylesin' demeyecek. Bizim Kürt arkadaşlarımız var şu anda yanımızdalar ama onlar böyle yapmıyor." 

Vatana canımız feda

Baba Hüseyin Taş da Perşembe günü oğluyla telefonda görüştüğünü belirterek, "(Göreve çıkacağız baba telefonu kapatıyorum) dedi, dua ettim gitti. Nitekim şehit olacakmış. Vatana canımız feda. Bir İbrahim gider, bin İbrahim gelir. Onlar sevinmesin, ülkenin başı sağolsun bu ateşin sönmesini istiyoruz" dedi. Şehidin kardeşinin de Kars'ta asker olduğu öğrenildi.

1439680575644.jpg

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler